Ogłoszenia duszpasterstwa akademickiego

1. W środę kończymy jesienny kurs przygotowania do małżeństwa metodą dialogową. O g. 19.00 narzeczeni wraz z rodzinami wezmą udział we Mszy św. w kaplicy św. Edyty Stein. Z tej racji nie będzie środowego wieczornego dyżuru konfesjonału. Okazja do spowiedzi w tygodniu, od wtorku do środy, w ramach dyżuru otwartych drzwi.

2. W tym tygodniu: we wtorek - warsztaty filozoficzne i krąg biblijny, w piątek - nie będzie spotkania studenckiego w ośrodku (studenci wezmą udział w czuwaniu adwentowym w Zespole Szkół Urszulańskich).

3. W najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 XII) będziemy gościć w kościele akademickim Małe Siostry i Małych Braci Baranka, mniszki i mnichów francuskiego zgromadzenia zakonnego z klasztoru w Choroniu pod Częstochową. Poszukujemy chętne rodziny, które podejmą u siebie od soboty do poniedziałku podejmą u siebie na noclegu cztery siostry i dwóch braci (po dwie osoby). W sobotę o g. 21.00 modlitwa wigilii III Niedzieli Adwentu z udziałem gości.

4. Są jeszcze wolne dwie intencje mszalne w niedziele, 16 i 30 XII, o g. 20.00 oraz intencja Mszy św. noworocznej: 1 I o g. 20.00.